"Nelson" Polańczyk - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Orion Pielnia - LKS Nelson Polańczyk 2:2
  • Pionier Średnia Wieś - LKS Czaszyn 3:0
  • Drewiarz Rzepedź - LKS Olszanica 5:4
  • LKS Izdebki - LKS Pisarowce II 1:2
  • Płowce Stróże Małe - LKS Odrzechowa 4:1
  • Brzozovia Brzozów - Juventus Poraż 2:2
  • Orkan Markowce - Szarotka Nowosielce 3:3
  •        

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administracja strony
status Gadu-Gadu
Rafał Dziekan
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 105, wczoraj: 167
ogółem: 1 074 188

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Aktualności

II edycja Solińskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej

  • autor: RafalDziekan, 2016-10-17 20:15

Według list zgłoszeniowych złożonych w klubie

oraz siedzibie GOKSiT zgłosiło się 6 drużyn

(składy aktualizowane na bieżąco):

I kolejka

17:30 Sen Sołtysa Solina vs Penetratorzy Polańczyk

18:30 Jawory Wołkowyja vs Densiory Górzanka

19:30 Bieszczadzkie Wilki vs Tygryski Polańczyk 

1. Penetratorzy Polańczyk (obrońcy tytułu)

- Głaz Sebastian, Benewiat Maciej, Orenczak Jakub, Winiarski Abel, Ziembański Wojciech, 

Pecka Krzysztof, Podkalicki Leszek, Lorenc Dominik (lista w aktualizacji)

2. "Bieszczadzkie Wilki"

- Maszczak Kacper, Dziekan Rafał, Sroka Łukasz, Jordan Radosław, Marcinik Krzysztof,

Samuś Krzysztof, Sadowski Marcin, Thym Kajetan, Głuszko Przemysław, Głaz Maciej,

Fedor Radosław

3. "Tygryski Polańczyk"

- Maszczak Jakub, Kardasz Patryk, Zięba Kacper, Matuszewski Dawid, Matuszewski Michał

Wasylewicz Mateusz,  Matuszewski Mariusz, Wojtanowski Szymon, Rafalski David,

Dawid Głogowski, Dominik Kardasz

4. Jawory Wołkowyja w składzie:

- Dudyk Wojciech, Lorenc Piotr, Lorenc Paweł, Lorenc Łukasz, Paszko Piotr,

Dudyk Grzegorz, Wronowski Piotr, Wronowski Mateusz, Kołcz Dariusz,

Mrzygłód Wojciech

5. Sen Sołtysa Solina

Łukasz Konik, Łukasz Barzycki, Radosław Pelczarski, Marek Barzycki, Paweł Węgrzyn,

Kamil Uzdejczyk, Przemysław Furman, Konrad Bem, Mateusz Bentkowski,

Arek Kalisz, Mateusz Pasierbowicz, Damian Cycak

6. Densiory Górzanka w składzie:

?

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [300]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Orion Pielnia 2:2 LKS Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś 3:0 LKS Czaszyn
Drewiarz Rzepedź 5:4 LKS Olszanica
LKS Izdebki 1:2 LKS Pisarowce II
Płowce Stróże Małe 4:1 LKS Odrzechowa
Brzozovia Brzozów 2:2 Juventus Poraż
Orkan Markowce 3:3 Szarotka Nowosielce

Reklama

Ostatnie spotkanie

Orion PielniaLKS Nelson Polańczyk
Orion Pielnia 2:2 LKS Nelson Polańczyk
2017-04-23, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

LKS Nelson PolańczykBrzozovia Brzozów
LKS Nelson Polańczyk   Brzozovia Brzozów
2017-04-30, 16:30:00


Statystyki przedmeczowe »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
LKS Nelson Polańczyk - Brzozovia Brzozów
Orkan Markowce - Pionier Średnia Wieś
Szarotka Nowosielce - Orion Pielnia
Juventus Poraż - Płowce Stróże Małe
LKS Odrzechowa - LKS Izdebki
LKS Pisarowce II - Drewiarz Rzepedź
LKS Olszanica - LKS Czaszyn

Najnowsza galeria

z Odrzechową
Ładowanie...

REGULAMIN

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy.
Masz prawo komentować, wyrażać swoje opinie, dyskutować
i nie zgadzać się z innymi opiniami.
NA STRONIE OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA WULGARYZMÓW
I OBRAŻANIA INNYCH!

(w/w przypadkach komentarze będą usuwane)