"Nelson" Polańczyk - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Nelson Polańczyk(s) - Szarotka Nowosielce 0:8
  • ULKS Czerteż - Leśnik Baligród (s) 1:4
  • Remix Niebieszczany - Jawornik Czarna 1:3
  • Gimball Tarnawa - Drewiarz Rzepedź 3:1
  • Pogórze Srogów Górny - Orkan Markowce (b) 2:2
  • Juventus Poraż (s) - Płowce Stróże Małe 2:2
  • Viktoria Pakoszówka (s) - LKS Odrzechowa (b) 3:0
  •        

Zegar

Reklama

Kipsta F700

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administracja strony
status Gadu-Gadu
Rafał Dziekan
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 102, wczoraj: 139
ogółem: 791 673

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Aktualnoci

turniej szachowy dla dzieci i młodzieży

  • autor: RafalDziekan, 2013-11-06 07:08

Informacja !!!

W dniu 09.11.2014 r. (niedziela) w świetlicy w Polańczyku odbędzie się turniej szachowy dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych o puchar Przewodniczącego Rady Gminy Solina oraz Prezesa Klubu LKS "Nelson" Polańczyk.

Zapisy : 9:30

Rozpoczęcie turnieju: 10:00

 

Zapraszamy Organizator LKS "Nelson" Polańczyk


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [343]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

REGULAMIN

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy.
Masz prawo komentować, wyrażać swoje opinie, dyskutować
i nie zgadzać się z innymi opiniami.
NA STRONIE OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA WULGARYZMÓW
I OBRAŻANIA INNYCH!!!

W szczególnych przypadkach  komentarze będą usuwane.

Reklama

Najnowsza galeria

młodzicy
Ładowanie...

Ostatnie spotkanie

LKS Nelson Polańczyk(s)Szarotka Nowosielce
LKS Nelson Polańczyk(s) 0:8 Szarotka Nowosielce
2015-06-28, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
LKS Nelson Polańczyk(s) 0:8 Szarotka Nowosielce
ULKS Czerteż 1:4 Leśnik Baligród (s)
Remix Niebieszczany 1:3 Jawornik Czarna
Gimball Tarnawa 3:1 Drewiarz Rzepedź
Pogórze Srogów Górny 2:2 Orkan Markowce (b)
Juventus Poraż (s) 2:2 Płowce Stróże Małe
Viktoria Pakoszówka (s) 3:0 LKS Odrzechowa (b)