"Nelson" Polańczyk - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Pionier Średnia Wieś - LKS Nelson Polańczyk 5:5
  • Juventus Poraż - Szarotka Nowosielce 1:3
  • LKS Odrzechowa - Orkan Markowce 2:6
  • LKS Pisarowce II - Orion Pielnia 7:1
  • LKS Olszanica - Brzozovia Brzozów 1:1
  • LKS Czaszyn - Płowce Stróże Małe 2:6
  • Drewiarz Rzepedź - LKS Izdebki 1:2
  •        

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administracja strony
status Gadu-Gadu
Rafał Dziekan
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 13, wczoraj: 130
ogółem: 1 088 347

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Statystyki drużyny

Czas gry

1. SAMUŚ Krzysztof
SAMUŚ Krzysztof 2330 minut
2. FEDOR Radosław
FEDOR Radosław 2112 minut
3. THYM Kajetan
THYM Kajetan 2059 minut
4. MARCINIK Krzysztof
MARCINIK Krzysztof 1831 minut
5. MASZCZAK Kacper (j)
MASZCZAK Kacper (j) 1710 minut
6. SROKA Łukasz
SROKA Łukasz 1512 minut
7. BENEWIAT Maciej
BENEWIAT Maciej 1357 minut
8. MRZYGŁÓD Wojciech
MRZYGŁÓD Wojciech 1296 minut
9. OCHWALD Marcin
OCHWALD Marcin 1170 minut
10. JANCZAK Dawid (j)
JANCZAK Dawid (j) 1146 minut
11. SADOWSKI Marcin
SADOWSKI Marcin 1075 minut
12. SZUMAŃSKI Mateusz
SZUMAŃSKI Mateusz 1063 minut
13. DZIEKAN Rafał
DZIEKAN Rafał 971 minut
14. GŁAZ Sebastian
GŁAZ Sebastian 839 minut
15. LORENC Dominik
LORENC Dominik 743 minut
16. ORENCZAK Jakub
ORENCZAK Jakub 720 minut
17. ORENCZAK Maciej
ORENCZAK Maciej 550 minut
18. WASYLEWICZ Mateusz (j)
WASYLEWICZ Mateusz (j) 510 minut
19. TRACZ Krzysztof
TRACZ Krzysztof 490 minut
20. GALANT Miłosz
GALANT Miłosz 355 minut
21. MAŚLACH Marek
MAŚLACH Marek 274 minut
22. WINIARSKI Abel
WINIARSKI Abel 188 minut
23. HORAK Vitalii
HORAK Vitalii 181 minut
24. GŁUSZKO Przemysław
GŁUSZKO Przemysław 169 minut
25. PODKALICKI Leszek
PODKALICKI Leszek 157 minut
26. MOL Bartłomiej (j)
MOL Bartłomiej (j) 142 minut
27. JORDAN Radosław
JORDAN Radosław 115 minut
28. MATUSZEWSKI Michał (j)
MATUSZEWSKI Michał (j) 105 minut
29. GŁAZ Maciej
GŁAZ Maciej 104 minut
30. DWORAK Paweł
DWORAK Paweł 90 minut
31. MYK Adrian
MYK Adrian 90 minut
32. JUREK Dominik (j)
JUREK Dominik (j) 77 minut
33. ŁOŚ Przemysław (j)
ŁOŚ Przemysław (j) 47 minut
34. KARDASZ Patryk (j)
KARDASZ Patryk (j) 40 minut
35. MATUSZEWSKI Dawid (j)
MATUSZEWSKI Dawid (j) 19 minut
36. DZIEDZIC Damian
DZIEDZIC Damian 15 minut
37. MALAWSKI Kamil (j)
MALAWSKI Kamil (j) 15 minut
38. GŁOWA Jędrzej (j)
GŁOWA Jędrzej (j) 14 minut
39. RABICKI Dawid
RABICKI Dawid 12 minut

Wyniki

Ostatnia kolejka 26
Pionier Średnia Wieś 5:5 LKS Nelson Polańczyk
Juventus Poraż 1:3 Szarotka Nowosielce
LKS Odrzechowa 2:6 Orkan Markowce
LKS Pisarowce II 7:1 Orion Pielnia
LKS Olszanica 1:1 Brzozovia Brzozów
LKS Czaszyn 2:6 Płowce Stróże Małe
Drewiarz Rzepedź 1:2 LKS Izdebki

Reklama

Ostatnie spotkanie

Pionier Średnia WieśLKS Nelson Polańczyk
Pionier Średnia Wieś 5:5 LKS Nelson Polańczyk
2017-06-24, 13:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższe spotkanie

LKS Nelson PolańczykBłękitni Futory
mecz towarzyski
LKS Nelson Polańczyk   Błękitni Futory
2017-07-15, 17:00:00

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 27

Najnowsza galeria

z Czaszynem
Ładowanie...

REGULAMIN

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy.
Masz prawo komentować, wyrażać swoje opinie, dyskutować
i nie zgadzać się z innymi opiniami.
NA STRONIE OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA WULGARYZMÓW
I OBRAŻANIA INNYCH!

(w/w przypadkach komentarze będą usuwane)