"Nelson" Polańczyk - strona oficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • LKS Nelson Polańczyk(s) - Viktoria Pakoszówka (s) 0:5
  • LKS Odrzechowa (b) - Juventus Poraż (s) 0:3
  • Płowce Stróże Małe - Pogórze Srogów Górny 2:3
  • Orkan Markowce (b) - Gimball Tarnawa 1:1
  • Drewiarz Rzepedź - Remix Niebieszczany 0:1
  • Jawornik Czarna - ULKS Czerteż 1:4
  • Leśnik Baligród (s) - Szarotka Nowosielce 1:2
  •        

Zegar

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administracja strony
status Gadu-Gadu
Rafał Dziekan
status Gadu-Gadu

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 15, wczoraj: 860
ogółem: 750 051

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Wydarzenia

trening

  • autor: RafalDziekan, 2015-01-13 14:03

w tym tygodniu trening

tylko we wtorek o 17:00

 

stadion w Polańczyku

 


Aktualności

Wiosna 2015

  • autor: RafalDziekan, 2015-03-25 17:49

 

Nelson Polańczyk - Viktoria Pakoszówka

wstydliwa porażka

0-5  (0-1)


1%

  • autor: RafalDziekan, 2015-02-12 20:49

"wesprzyj Klub swoim procentem"

nr krs 0000270261 oraz koniecznie

w treści "Cel szczegółowy 1%"

Wpisz - NELSON POLAŃCZYK 2583


13 kolejka

  • autor: RafalDziekan, 2014-10-21 07:12

 

Szarotka Nowosielce -Nelson Polańczyk

3-0

"czas na przerwę i pierwsze podsumowania"

 


12 kolejka

  • autor: RafalDziekan, 2014-10-15 20:24

Nelson Polańczyk - LKS Odrzechowa

0 : 2 ( 0 : 1 ) 7", 93"

"festiwal niewykorzystanych sytuacji,

pudłowali wszyscy ofensywni zawodnicy"

 

Nelson wystąpił w składzie: 

Myk Adrian,Dziedzic Damian, Orenczak Maciej, Samuś Krzysztof, Mrzygłód Wojciech, Głaz Dariusz, Benewiat Maciej, Dąbrowiecki (82" Winiarski Abel), Tomasz, Lasek Przemysław (70" Gros Grzegorz), Orenczak Jakub (46"Dziekan Rafał), Szumański Mateusz,  


11 kolejka

  • autor: RafalDziekan, 2014-10-09 09:45

 

"3 punkty zdobyte po ciężkim meczu"

ULKS Czerteż - Nelson Polańczyk

0-1

55" Benewiat

Nelson wystąpił w składzie:

Myk Adrian, Orenczak Maciej, Dziedzic Damian, Samuś Krzysztof, Mrzygłód Wojciech, Podkalicki Leszek, Szumański Mateusz, Benewiat Maciej (75"Dziekan Rafał), Głaz Sebastian (70" Fedor Radosław), Orenczak Jakub

więcej w rozwinięciu .........................................


10 kolejka

  • autor: RafalDziekan, 2014-10-03 21:45

 

"........... i  znowu remis"

 

"Nelson" Polańczyk - LKS Płowce-Stróże Małe 

2-2 (1-1)

15" Orenczak Jakub, 70" Głaz Sebastian 

Kadra meczowa: Myk Adrian, Orenczak Maciej, Dziedzic Damian, Gros Grzegorz, Samuś Krzysztof, Mrzygłód Wojciech, Głaz Dariusz, Benewiat Maciej, Podkalicki Leszek, Orenczak Jakub, Dąbrowiecki Tomasz, Głaz Sebastian, Podkalicki Kamil, Głaz Dawid, Rafalski Dariusz, Maszczak Kacper.

więcej w rozwinięciu


Mecz 2014-10-19, 12:00


herb LKS Nelson Polańczyk(s) 0:2 herb LKS Odrzechowa (b)
LKS Nelson Polańczyk(s)   LKS Odrzechowa (b)

Archiwum aktualności


REGULAMIN

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść komentarzy.
Masz prawo komentować, wyrażać swoje opinie, dyskutować
i nie zgadzać się z innymi opiniami.
NA STRONIE OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA WULGARYZMÓW
I OBRAŻANIA INNYCH!!!

W szczególnych przypadkach  komentarze będą usuwane.

Reklama

Najnowsza galeria

turniej 2015
Ładowanie...

Najbliższe spotkanie

Leśnik Baligród (s)LKS Nelson Polańczyk(s)
Leśnik Baligród (s)   LKS Nelson Polańczyk(s)
2015-04-12, 13:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

LKS Nelson Polańczyk(s)Viktoria Pakoszówka (s)
LKS Nelson Polańczyk(s) 0:5 Viktoria Pakoszówka (s)
2015-03-29, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
LKS Nelson Polańczyk(s) 0:5 Viktoria Pakoszówka (s)
LKS Odrzechowa (b) 0:3 Juventus Poraż (s)
Płowce Stróże Małe 2:3 Pogórze Srogów Górny
Orkan Markowce (b) 1:1 Gimball Tarnawa
Drewiarz Rzepedź 0:1 Remix Niebieszczany
Jawornik Czarna 1:4 ULKS Czerteż
Leśnik Baligród (s) 1:2 Szarotka Nowosielce

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
Leśnik Baligród (s) - LKS Nelson Polańczyk(s)
Szarotka Nowosielce - Jawornik Czarna
ULKS Czerteż - Drewiarz Rzepedź
Remix Niebieszczany - Orkan Markowce (b)
Gimball Tarnawa - Płowce Stróże Małe
Pogórze Srogów Górny - LKS Odrzechowa (b)
Juventus Poraż (s) - Viktoria Pakoszówka (s)

BUTTONY